Monday, April 29, 2013

Spring break trips, part 1.

paulina :)


gdańsk :)

and paulina again :)
wczoraj wybrałyśmy się na dogłębne zwiedzanie naszego szanownego miasta. pogoda dopisała, chociaż przez jakiś czas nieźle w to wątpiłyśmy. ostatecznie jednak zaliczyłyśmy górę gradową (genialne widoki na całe miasto) oraz gdańską starówkę. oto część pierwsza zdjęć. było ich ponad 100, jednak co za dużo to niezdrowo. :) następna porcja wkrótce.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
yesterday we went to deeply sightsee our beautiful city. the weather was great, but we doubted in it for a moment. nevertheless we checked a 'góra gradowa' (awsome view for a whole city) and our amazing old town. this is part one of the photos. i took more than 100 but what's too much it's not good. :) next part soon.

7 comments:

 1. 4 foto - bez kitu myslalam ze robilas zdjecia miasteczka hobbitow XD

  ReplyDelete
 2. Śliczna jest Twoja koleżanka, a widoki faktycznie cudowne.

  ReplyDelete
 3. Jak wyjdę z toruńskiego domu i będę szła prosto prosto w las, to też znajdę tam takie forty. Kiedyś, jak zobaczyłam je pierwszy raz, poczułam się jak Kolumb co najmniej, wydawało mi się, że na pewno nikt przede mną tego tam nie widział. Magia. Domy pod ziemią. Och, nawet jeżeli nie są domami, nawet jeżeli tam teraz tylko tanim winem zionie...

  ReplyDelete
  Replies
  1. To prawda... Tu gdzie byłyśmy też mnóstwo pochowanych balangowiczów. A szkoda, bo takie miejsca są magiczne.

   Delete
 4. Jej, jakie to http://3.bp.blogspot.com/-d8Vz7oq5-_A/UX2xGnM8VjI/AAAAAAAABs8/mbRITtAiq9E/s1600/DSC_0041.jpg fajne :D Nawet nie wiedziałam, że pokrzywa już kwitnie. Chyba też się muszę wybrać na pierwszy w tym roku plener.

  ReplyDelete

Dziękuję za wizytę w moich skromnych progach. :)
Każdy komentarz wiele dla mnie znaczy.
Nie zapomnij zaobserwować, jeśli Ci się podobało. :)