Friday, July 19, 2013

"She's got a rose in her smile..."


"and her mind aches
and her heart breaks,
'cause she's silly"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
znalazłam wreszcie kliszę, która w dużym stopniu odpowiada moim oczekiwaniom. :) to zdjęcie, które widzicie właśnie z niej pochodzi, a już niedługo zobaczycie ich jeszcze więcej (oczywiście, flickr'owi mają lepiej, pewnie reszta fotografii pojawi się tam dziś wieczorem ;) ).
dziś zakończyłam praktyki - wielkie yay dla wakacji! marzę o tym by wyrwać się w przyszłym tygodniu gdzieś na 2-3 dni bo oszaleję.
marzę o jeziorze, beztrosce, łódce na środku jeziora, zimnym piwie i przesiadywaniu wieczorami, słuchając szczebiotania świerszczy...
powinnam też wybrać się do fryzjera - moje uczesanie woła o pomstę do nieba, burza rudawych kłaków bez ładu i składu, koniecznie trzeba coś na to zaradzić.
----------------
i finally found a film, which fits to my expectations. :) this photo you can see here is taken on it, the rest you'll see here very soon (of course, flickr users are more lucky to see the rest probably even tonight ;) ).
today i finished my practice work - huge yay for my holidays! i wish i could just go somewhere next week for 2-3 days, otherwise i'll go crazy.
i dream about a lake, ease, little boat in the middle of that lake, cold beer, warm evenings outside and singing crickets...
also i should go to the hairdresser - my hair really cries for help, a ball of redish something, without any sense, some cuts definitely must be done.


16 comments:

 1. Zapraszam do mnie! :D porelaksujemy sie razem <3

  ReplyDelete
 2. Bardzo podobają mi się zdjęcia które pokazujesz na blogu - mistrzostwo. Też marzę o wypadzie nad jezioro, ale jak na razie ciężko z tym jest.

  ReplyDelete
 3. Film planujesz czy książkę? :3

  ReplyDelete
 4. Usiąść pod drzewem i wpatrywać się przedzierające się promienie słoneczne tak jak na zdjęciu. Coś pięknego! Bardzo podoba mi się to zdjęcie ;)

  ReplyDelete
 5. Film na prawdę warto zobaczyć, oglądaj! :)

  ReplyDelete
 6. piękne zmysłowe, piękny bokeh Ci tu wyszedł :)
  boże też tak chcę!

  ReplyDelete
 7. No koniecznie musisz odpocząć nad jakimś jeziorem i porobić świetne zdjęcia jak zawsze :) Te dzisiejsze jest magiczne :)

  ReplyDelete
 8. kiedyś zajrzałam na Twoje konto na flickr i robisz naprawdę świetne zdjęcia:)

  ReplyDelete
 9. Dobrze myślę, że to się odnosiło do bardzo intymnych spraw?:D

  ReplyDelete
 10. Haha,szkoda, że nie mnie widziałaś. Mam na głowie wszystko, od ciemnego brązu, jasnego brązu, malinowego, fioletowego i biało/blond. Tęcza :D. I coś, co kiedyś było grzywką, ale teraz nabrało autonomii :D
  Piękne zdjęcie <3 !

  ReplyDelete
 11. Tak, tak chcemy więcej! :-)
  Ja dziś odwiedzę fryzjera bo na mojej głowie podobny efekt z tym, że pusz blond kłaków z 3 cm odrostem ;)

  ReplyDelete
 12. ładne to zdjęcie, widać że analogowe :)

  ReplyDelete
 13. śliczne zdjęcie:)

  Zapraszam do mnie na rozdanie lakierów do paznokci:)

  ReplyDelete
 14. To zdjęcie jest przeładne! Takie świeże.

  Też w tej chwili marzę o kilku dniach wolnego, bo dopiero teraz umiem docenić ten czas. A do fryzjera i ja się wybrać muszę, bo moja grzywka woła o pomstę do nieba. Tylko gdzie skoro nie ma zaufanego fryzjera nigdzie :c

  ReplyDelete

Dziękuję za wizytę w moich skromnych progach. :)
Każdy komentarz wiele dla mnie znaczy.
Nie zapomnij zaobserwować, jeśli Ci się podobało. :)