Sunday, March 17, 2013

Fresh start / Gdansk 13.03.2013.

At first - I recomend to all of you to check the 'about me' section down here to know me better. :) Welcome everyone.
Few times in my life I tried to show my works somewhere on the internet, but, you know, it's extremaly hard to be noticed, to get any attention. Few days ago I finally got my own camera so now I can think about photography even more serious than earlier. If it's possible, of course. It's my second but the most powerful love I have.
So I hope you will all like my posts, that it has some future. :)
For tonight - captures of a wonderful day me and my friend had in our city, our beloved Gdańsk.
Enjoy!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Na wstępie - polecam wszystkim zerknięcie do sekcji 'about me' tutaj na dole abyście mogli lepiej mnie poznać. :) Witam was wszystkich.
Kilka razy w życiu próbowałam pokazać gdzieś w internecie swoje prace ale, wiecie, jest niezwykle ciężko zostać zauważonym, przykuć czyjąkolwiek uwagę. Parę dni temu wreszcie dostałam swój własny, wymarzony aparat, więc teraz mogę myśleć o fotografii jeszcze bardziej poważnie niż do tej pory, jeśli to w ogóle możliwe. To moja druga ale najsilniejsza miłość w życiu.
Mam więc nadzieję, że moje prace wam się spodobają, że będziecie zaglądali tu częściej. :)
Na dziś wieczór - uchwycone chwile z cudownego wypadu z przyjaciółką do naszego ukochanego Gdańska. :)My friend - Joanne :)

1 comment:

  1. Doootarłam! No, to teraz lecimy w drugą stronę, tym razem uważnie, przesłuchując każdej piosenki, czytając i skupiając się na zdjęciach :)

    ReplyDelete

Dziękuję za wizytę w moich skromnych progach. :)
Każdy komentarz wiele dla mnie znaczy.
Nie zapomnij zaobserwować, jeśli Ci się podobało. :)