Tuesday, April 16, 2013

Tuesday, 16.04.13 - first spring walk.mr. Toad

całe życie mieszkam na terenie parku krajobrazowego. otaczał mnie las i łąki, dla mnie było to idealne życie, niby w mieście a jednak wśród natury. teraz jednak bezmyślnie rozwalają te piękne tereny pod tory kolejowe - tak, będę miała pociąg pod domem. z racji tego, że chciałam zacząć zabawy z analogiem, wybrałam się z mamą i ciocią do lasu. jedyne co udało mi się uchwycić to to jak bardzo niszczą mój ukochany las... no i oczywiście pierwsze oznaki wiosny. :) koniecznie, aby wczuć się w dobry nastrój.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

i live my whole life in a landscape park. i had woods and meadows all around me and it was perfect for me - just between the city and nature. now they're destroying it to make a train track - yeap, i'll have train just in front of my house. i wanted to test my new analog so i went for a walk with my mum and aunt. the only thing i was able to capture was how they ruin my beloved wood... and of course - first signs of spring. to make my mood better.

5 comments:

 1. Drugie zdjęcie kojarzy mi się z jedną ze scenerii z mojego dawnego snu. Ogółem bardzo klimatyczne zdjęcie, szczególnie ten mostek z barierką. Szkoda tylko, że niszczą ten las...

  ReplyDelete
 2. o matko... jak to wszystko inaczej wygląda niż kiedyś... szok. z jednej strony popieram nowe inwestycje, ale niektóre projekty mam wrażenie że realizują ludzie kompletnie bez wyobraźni...

  ReplyDelete
 3. uwielbiam Twoje zdjęcia! kocham las, mieszkam niestety przy torach... :D:D

  koka xoxo

  ReplyDelete
 4. Fajne zdjęcia. Miło jest zobaczyć kwitnące kwiaty- wreszcie ta upragniona wiosna do nas przyszła!

  ReplyDelete
 5. Zazdroszcze Ci bardzo takiego miejsca zamieszkania(no, a raczej zazdrościłam, skoro juz zniszczyli to cudowne otoczenie...)

  ReplyDelete

Dziękuję za wizytę w moich skromnych progach. :)
Każdy komentarz wiele dla mnie znaczy.
Nie zapomnij zaobserwować, jeśli Ci się podobało. :)