Wednesday, March 27, 2013

Free extra week for me. :)

being a student has it's bad and good sides. the biggest good side is that a lot of free days happen cause different occasions. it's easter this sunday and i've got some big preparations coming soon at home. cleaning and cooking, it's all what happens these days. but, personally, i don't follow this madness so much.
yesterday i met my friends to have some cooking together. it's always so much fun, that's why i'm always keen on such things. :)
magda and patricia (she runs her own make up blog, just click the name) invited me to join them making a spinach tart - which turned out amazing, by the way.
nothing big, but have some photos of yesterday. :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bycie studentem ma swoje złe i dobre strony. największą z dobrych jest to, że wypada nam sporo wolnego z różnych okazji. wielkanoc już w tę niedzielę a w domu nadchodzą wielkie przygotowania. sprzątanie i gotowanie, to jedyne co się w takie dni dzieje. jednak osobiście, nie daję ponieść się zbytnio temu szaleństwu.
wczoraj spotkałam się z dziewczynami by trochę razem pogotować. zawsze jest przy tym niezły ubaw, dlatego zawsze chętnie się piszę na takie akcje. :)
magda i patrycja (prowadzi swój własny blog makijażowy, wystarczy kliknąć na imię) zaprosiły mnie bym dołączyła do nich podczas robienia tarty szpinakowej - która okazała się być genialna.
niedużo tego i nic specjalnego ale proszę, oto kilka zdjęć z wczoraj. :)awsome nail stamps, i just had to take a photo :)

dad bought me a lot. a lot of. (nevermind, i drank almost all the bottles already)

a colection of vintage coca-cola can-shaped money-boxes. such a cool thing!

5 comments:

 1. ja tam prawie nie mam wolnego, dopiero jutro wracam do domu a i tak dezerteruje z zajec...

  uwielbiam arizone ;)

  ReplyDelete
 2. kolekcja puszek rewelacyjna, ale i paznokcie mega optymistyczne :)

  ReplyDelete
 3. ej, tez chce takie puszki *O* zarąbiste! tyyy... w linku do mojego bloga coś nie gra, bo tam nadal jest 27 i to z tytulem sprzed korekty... o.O

  ReplyDelete
 4. pierwsze zdjęcia bardzo mi się podoba, udało mi się kiedyś zrobić podobne.

  ReplyDelete

Dziękuję za wizytę w moich skromnych progach. :)
Każdy komentarz wiele dla mnie znaczy.
Nie zapomnij zaobserwować, jeśli Ci się podobało. :)